تماس با ما

ثبت انتقادات و پیشنهادات و تماس با ما

گروه پشتیبانی بسیار خرسند است از این که شما مشتری گرامی 7 روز هفته 24 ساعته انتقادات و پیشنهادات خور را بیان نمایید.این گروه همواره تلاش کرده است که خدماتی در خور مشتری ایرانی ارائه نماید.شما می توانید پیگیری مشایط خود را هم از طریق تلفن ، ایمیل و آدرس درج شده در این صفحه یا از طریق گفگتگوی آنلاین پیگیری نمایید.گروه پشتیبانی 8 سال است که مشاریان خود را همواره راضی نگه داشته است این یک شعار نیست و تمامی مستندات قابل ارائه می باشد.از زمان بدو تاسسی گروه همواره در تلاش بود تا نگرش منفی که مشتریان نسبت به تکنسین ها داشتند را برطرف کند و به آنان ثابت کنند تکنسین مورد اعتمادو باهوش وجود دارد و میتوان فعالیت های IT خود را به آنان سپرد که این مایه خوشحالی و شعف این گروه می باشد چون به مقدار قابل توجهی این گروه توانسته است ذهنیت مشتریان عزیز را تغییر دهد. بر هخمین اساس و بر حسب حسن اعتماد شما مشتریان عزیز می توانید با مدیریت گروه به طور مستقیم در ارتباط بوده و انتقادات و پینهادات خود را به طرور مستقیم در میان گذاشته و یا اینکه به طور مستقیم برای مدیریت مجموعه پیغام گذاشته و با ایشان در ارتباط باشید. 

Join Our Social Network

مدیریت گروه پشتیبانی

اطلاعات تماس

تصویر تماس

اکبر روازدان

پونک اشرفی اصفهانی بالاتز از چهاراه پونک کوچه 15 پلاک و 2

982144442393+

982144442394+

989353979400+

http://poshtibani.org

فرم تماس

ارسال یک ایمیل. تمام فیلدهایی که با علامت (*) مشخص شده اند ضروری هستند

سایر اطلاعات

Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

درباره ما

گروه پشتیبانی به همت جمعی از فارغ التخحصیلان دانشگاه های معتبر و افرادی با سابقه کار بالا و مدارک معتبر بین المللی تشکیل شد.تمامی اهداف این افراد خدمت رسانی به مشتریان خانگی و سارمانی و ایجاد ایده های نو خلاقانه در زمینه فناوری اطلاعات بوده استاین گروه در زمینه پردازش ابری جزو گروه های برتر ایران می باشدو ایده کارت بیمه برای مشتریان خانگی از ایده های خلاق این گروه بوده است

ساعات کاری

برای مشتریان عزیز سازمانی
از ساعت 8 الی 16

5 شنبه ها
8 الی 14 بعد از ظهر

برای مشتریان عزیز خانگی
از ساعت 8 الی 22

5 شنبه ها
از ساعت 8 الی 20

 

عضویت خبرنامه

قوانین